Історія «Товариства чорного шоколаду»

П’янкий аромат шоколаду змушував забути про усі справи. Дзвінкий стукіт коліс карет стихав, а люди юрбилися навколо вітрин крамниці у Львові. Так, понад два століття тому, швейцарець Домінік Андреолі відкрив першу львівську крамницю солодощів. Це відомий історичний факт.

Проте ніхто не здогадувався, що саме у цей час львівські шоколатьє запропонували пану Андреолі почати виготовляти справжній шоколад з какао-бобів. Відтоді почалась історія «Товариства чорного шоколаду», започаткованого паном Андреолі та друзями-шоколатьє зі Львова.

Першим твором солодкого мистецтва «Товариства чорного шоколаду» були какао-боби в чорному шоколаді. Кажуть, що прості львів’яни так і не змогли насолодитись їхнім смаком, адже їх виготовляли виключно для королівської династії Габсбургів. У королівській сім’ї вже тоді знали про цілющі властивості какао-бобів.

З какао-боба розпочалася столітня історія, яка із духмяного аромату плитки шоколаду переросла у справу життя багатьох поколінь. І крізь віки на тих самих вузьких вулицях вона продовжує своє існування.

Через континенти, держави та кордони, долаючи сотні доріг до Львова прибували справжні какао-боби з кращих шоколадних плантацій світу. Тут їх дбайливо обсмажували, подрібнювали і майстри-шоколатьє перетворювали їх у шоколад, без домішок, консервантів, додаючи лише… любов.

Сьогодні «Товариство чорного шоколаду» відроджує традицію створення авторського справжнього шоколаду. До Львова, як і 200 років тому, привозять какао-боби з далеких континентів, загортають їх у шоколад, пакують у тубуси, і ви отримуєте какао-боби в шоколаді; як і 200 років тому створюють з фруктовими, праліновими начинками цукерки, розмальовуючи кожну з них вручну; як і 200 років тому готують натуральні шоколадні пасти з фундуком, мигдалем, фісташкою (Shoco Pastella).

І в кожен шматочок шоколаду вкладають свої знання та роки щоденної праці, готуючи його без домішок, консервантів, додаючи лише… любов.